Selülit & Bölgesel İncelme

1- EXILIS:

Tüm dünyada alanında kendini kanıtlamış olan exilis Türkiye’de İLK DEFA GRENADA LIFE'da vücut ve cilt uygulamalarına başlamıştır. Yapılan uygulamalarda üyelerimiz tarafından memnuniyet geri bildirimi alınmaktadır.

 

NEDİR EXILIS?

Exilis yüksek kontrollü ölçülebilir kozmetik sonuçlar için dokuda hacimsel ısınma sağlayan son derece güvenli ve etkili bir estetik cihazdır. Hedeflenen yağ birikimlerinin azaltılması ve cilt sıkılaştırma için invazif olmayan iyileştirici bir sistemdir.

NEDEN EXILIS?

- Cilt yenilemede cerrahi müdahaleden önceki son aşama,

- Hızlı etkin bakım, iyileşme bekleme süresi yok,

- Eşit yayılan çoklu etki,

- Aşamalı kalıcı ve ölçülebilir sonuçlar,

- Anestezi kullanmadan yapılır, acı hissi yoktur,

- Konforlu ve pürüzsüz bir bakım sağlar.

 

EXILIS UYGULAMA ALANLARI

- Alındaki ince derin çizgilerde,

- Gözaltı morluk ve torbalanmalarında,

- Göz çevresi mimik ve çizgilerinde,

- Düşük kaşların kaldırılmasında,

- Dudak çevresindeki mimik çizgilerinde,

- Gıdı toparlanmasında,

- Boyundaki çizgilerde,

- Yer çekimine bağlı yüz ve boyundaki sarkmalarda.

 

SELÜLİT VE BÖLGESEL İNCELMEDE YENİ TEKNOLOJİ

- Kol içindeki fazlalık ve sarkmalarda ; Bay ve bayanlarda spor yapamama, hızlı ve fazla kilo alıp verme ,yaş ve elastikiyetin kaybolmasına bağlı olarak kol içlerinde oluşan gevşemelerde sıkılaştırıcı ve toparlayıcı etki sağlamaktadır.

- Karın göbek ve yanlardaki yağ birikimlerinde; Bayanlar ve özellikle de baylarda bel çevresinde oluşan yağ birikimlerinde,mide, karın ve alt karın- fazlalıklarında şekillendirme ve toparlamaya yardımcıdır.

- Sırttaki bikini çıkıntıları ve sarkmalarda; Sırtta oluşan sarkmalar ve yağ fazlalıklarında toplama ve sıkılaştırma yaparak daha düzgün bir görüntü oluşmasına yardımcıdır.

- Popo kaldırma ve toparlamada; Hızlı ve sık kilo alıp vermek, spor yapamamak gibi birçok nedene bağlı olarak düşmüş, sıkılığını kaybetmiş popoyu sıkılaştırarak daha dik ve toplu görünmesi için kullanılmaktadır.

- Basenlerde, iç bacaklarda; Elastikiyet kaybına bağlı gevşemelerde, basenlerde oluşan çıkıntılarda ,şekil bozukluluklarında gözle görülür düzelme sağlarken bacaklarda canlanma ve daha diri bir görünüm için kullanılmaktadır.

- Arka bacak yağ birikimleri ve selülitli bölgelerde ; Bacaklarda yanlar ve diz kapağa doğru oluşan yağlanmalarda, özellikle arka bacaklarda görülen selülit görüntüsünün azalmasını ve yağ bloklarının dağılarak bacakların şekillenmesine yardımcıdır.

- Ön bacak dalgalanma ve yağ fazlalıklarında; Ön ve iç bacaklarda elastikiyet kaybına bağlı olarak oluşan sarkma ve dalgalanmaları kolajeni çalıştırıp güçlendirerek daha pürüzsüz ve sıkı bir görünüme kavuşmanız için yardımcıdır.

- Göğüs sarkmalarında; Genetik faktörler ve yaşa bağlı olarak göğüs de oluşan sarkma,gevşeme v.b sıkıntıları ilk seanstan itibaren etkisini gösterir. Herhangi bir cerrahi müdaheleye gerek kalmadan uygulama sonrasında göğüste toparlanma , dikleşme ve sıkılaşma hissedilir.

 

EXILIS’İN SAĞLADIĞI YARARLAR

Uygulama yapılan bölgede etkin vücut biçimlendirmesi için etkilidir. Sorunlu vücut bölgelerini, hacimlerini küçültmek ve yeniden biçimlendirmek için devrimsel yeni platformu kullanır. Selülit,cilt sıkılığı,doku hacmi,tonu ve esnekliğinde radikal düzelmeler meydana getirir. Kırışıkları ciddi oranda azaltır ve anti aging etkilerin eklenmesiyle birlikte yüzü gençleştirir. EXİLİS estetik uygulamalarda DUAL ENERJİ TEKNOLOJİSİYLE etkili sonuçlar yaratmaktadır

EXİLİS tamamen hedefe yönelen,etkin ve hızlı şekillendirmede eşsizdir. EXİLİS Embedded Enerji Flow Control Sistemi ile çalışan alanında tek cihazdır.

 

EXILIS KORUMA SÜRESİ

Bakımlarımız haftada 1 gün olmak üzere toplam 4-6 seanstır. 4-6 seans sonucunda exılıs ile şekillenen vücudunuz minimum 4 maksimum 12 aya kadar kalıcılığını korumaktadır.

 

2-ACOUSTIC WAVE THERAPY (AKUSTİK DALGA TEDAVİSİ)

''FORMA GİRMENİN ACISIZ YOLU’’

SELÜLİTLERDEN ACOUSTIC WAVE THERAPY İLE KURTULMA ZAMANI

 

ACOUSTIC WAVE THERAPY'NİN ETKİLERİ

- Salınım yapan akustik dalgalar bağ doku içerisinde titreşim tetikler.

- Doku rahatlar ve sıkılaşır. Derinin sağlamlığı ve elastisitesi iyileşir.

- Kan dolaşımı ve kollajen üretimi önemli ölçüde tetiklenir.

- Uygulama yapılan deri dokusunda ve elastisitesinde gelişme tecrübe edilmiştir.

Akustik dalga bakımı; akustik ses dalgalarının vücudun problemli bölgelerine verilmesi ile selülit ve bölgesel incelmede kullanılan modern ve etkili bir uygulamadır.

Yapılan çalışmaların sonuçları;

- Cildi pürüzsüzleştirme ve yenileme

- Yağ depolarının yıkımı

- Bağ dokusunda sıkılaşma ve cilt altı yağ dokularının formasyonunda gelişme

- Sorunlu bölgelerde gözle görülür incelmenin sağlanması görülür.

SELÜLİTLERİNİZ ARTIK SORUN DEĞİL!

- Ağrısız ve acısız uygulama

- Özel bir rejime gereksinim olmayışı

- Yan etkiler, riskler olmadan

- Uzun süreli görülebilir sonuçlar

- Dünya çapında uygulanan kişiler tarafından rapor edilen mükemmel memnuniyet oranı

Akustik dalgalar vücut içerisinde titreşimi tetikleyen oldukça güçlü odaklanmamış ses titreşimleridir. Estetik tıpta, akustik yumuşak radyal dalgalar başarılı bir şekilde SELÜLİT bakımları gereksinimleri ve diğer estetik durumların bakımla giderilmesi için başarılı olarak modifiye edilmiştir.

 

3-RF ile Hızlı İncelme:

Bölgesel yağlanma ve selülitle ses dalgaları yardımıyla savaşan, cerrahi olmayan bir yöntemdir. RF uygulaması ile oluşan köpüklenme önce genişleme, sonra patlama yaratır.

Bu etki; yağı sıvılaştırıp hücrelerin duvarlarını tahrip ederek yağların yapısını bozar.Bu dokudaki yağ hücreleri ve açığa çıkan yağ asitleri parçalanarak, lenf yolları sayesinde buralardan uzaklaştırılmaya çalışılır.

RF Uygulamasında İlk seansta yağlı alanın kalınlığına göre değişen 2-10 cm arasında bir incelme görülebilir. Uygulamayı desteklemek için, yağsız diyet, bol su içilmesi önerilir.